STREFA KLIENTA

Eliksir

Eliksir jest wyjątkowym miejscem w Trójmieście - połączeniem koktajlbaru gdzie na półkach znajduje się ponad 250 różnych alkoholi, restauracji, cigar roomu oraz przestrzeni eventowej gdzie jakość zawsze stawiana jest na pierwszym miejscu. 


Eliksir to 2 najlepsza restauracja w Trójmieście wg. prestiżowego żółtego przewodnika Gault&Millau 2019. Eliksir to również jeden z topowych koktajlbarów w Polsce, nagrodzony tytułem najlepszego „Gastro Baru” w Polsce w prestiżowym konkursie „Bar Roku 2017”. Dodatkowo Eliksir dołączył również do elitarnego grona najlepszych barów świata wg World’s Best Bars.

Myślą przewodnią lokalu jest tzw. foodpairing czyli sztuka łączenia smaków. W naszym przypadku jest to łączenie dań ze specjalnie dopasowanymi koktajlami. 


W menu znajdują się połączenia nowatorskie, ciekawe, ale również te klasyczne, podane w swych najlepszych odsłonach. 

Bar ukierunkowany jest na koktajle klasyczne i modernistyczne, podawane w oryginalny sposób, restauracji natomiast przyświeca idea łączenia klasycznych smaków z lekką nutą nowoczesności. 


O jakość dań w Eliksirze dba szef kuchni i współwłaściciel Paweł Wątor - m.in. były zastępca szefa kuchni Wojciecha Modesta Amaro w restauracji Amber Room, były zastępca szefa kuchni w grupie Caprice Holdings w Londynie oraz były zastępca szefa kuchni hotelu Hilton w Gdańsku, współzałożyciel firmy thefood.pl zajmującej się kuchnią i barem molekularnym, współautor książek kulinarnych.
http://eliksir.pl/

Adres: ul. M. Hemara 1, 80-280 Gdańsk