STREFA KLIENTA

Stadion Narodowy

Stadion Narodowy w Warszawie, którego operatorem jest spółka PL.2012+, to jeden z najnowocześniejszych obiektów wielofunkcyjnych w Europie i na świecie. Zgodnie ze strategią 360° stadion żyje codziennie różnorodnymi wydarzeniami sportowymi, społecznymi i biznesowymi. W 2014 roku stał się jednym z najpopularniejszych miejsc w Polsce, przyciągając 1 milion 800 tys. gości. W trakcie 12 miesięcy odbyło się tutaj około 500 wydarzeń sportowych, biznesowych, społecznych, rozrywkowych i kulturalnych.

Arena powstała z myślą o turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™. Budowa stadionu zakończyła się w listopadzie 2011 roku. Stadion Narodowy powstał w niecce byłego Stadionu Dziesięciolecia. W czasie trwania UEFA EURO 2012™ na murawie Narodowego zostały rozegrane trzy spotkania grupowe, mecz otwarcia wraz z oficjalną ceremonią, jeden ćwierćfinał i jeden półfinał. Od tamtej pory stadion gościł także takie wydarzenia jak mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014, koncert gwiazd światowego formatu, Szczyt Klimatyczny COP-19, konferencję Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, a nawet Halowy Puchar Świata w Windsurfingu 2014.

Na trybunach stadionu jest 58 tysięcy miejsc siedzących. W koronie areny są 62 ekskluzywne loże, powierzchnie wystawiennicze, centrum konferencyjne mogące obsłużyć jednocześnie ponad 2 tys. gości, biznes klub o powierzchni 3,2 tys. mkw. oraz powierzchnie biurowe zajmujące blisko 16 tys. mkw.

Stadion Narodowy jest otwarty i dostępny dla wszystkich. Każdy może znaleźć tutaj wydarzenia idealne dla siebie. Arena jest otwarta siedem dni w tygodniu, od rana do wieczora. Stadion Narodowy żyje codziennie niezależnie od pory roku.

Więcej informacji: www.stdn.pl